Yıldırım Elit Yapı

Kocatepe, Pazar Cd. 32A Başakşehir / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 9 ve toplamda 159 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Yıldırım Elit Yapı

YILDIRIM ELİT YAPI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, İSTANBUL ilinde BAYRAMPAŞA ilçesinde KOCATEPE MAH.PAZAR CAD.NO:32 adresinde hizmet vermektedir.

YILDIRIM ELİT YAPI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, İNŞAAT Meslek grubunda, İKAMET AMAÇLI OLAN VEYA İKAMET AMAÇLI OLMAYAN BİNALARIN İNŞAATI Meslek kolunda, 41.20.01 nace kodlu İkamet amaçlı olmayan binaların inşaatı (fabrika, atölye vb. sanayi üretimini amaçlayan binalar ile hastane, okul, otel, işyeri, mağaza, alışveriş merkezi, lokanta, kapalı spor tesisi, cami, kapalı otopark, tuvalet, vb. inşaatı) konularında hizmet vermektedir.

YILDIRIM ELİT YAPI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işletmesine ait iletişim bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilir, yorumlarınızı değerlendirmeler kısmında iletebilir ve işletme hakkındaki şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

YILDIRIM ELİT YAPI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işletmesine sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla ulaşabilir aşağıda yer alan harita ile adrese ulaşabilirsiniz.

YILDIRIM ELİT YAPI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işletmesi firmabulucu.com a 17/09/2022 tarihinde eklenmiş olup 56 kişi tarafından görüntülenmiştir.

Bu işletme verisi İstanbul Ticaret Odası tarafından yayınlanan https://www.ito.org.tr/documents/QR_CODE/1509.pdf sayfasından alınmıştır.

Yıldırım Yapı alanında uzman ekibi ile İstanbul Bayrampaşa’da yer alan ofisi ile hizmet vermektedir. Firmamız sizlere kentsel dönüşüm danışmalığı hizmeti yanı sıra mimari proje danışmanlığı ve yönetimi, emlak & arsa alım satım danışmanlığı ve yönetimi, gayrimenkullerinizdeki tamirat tadilat hizmetlerini sunarak inşaat sektöründe 360 derece hizmetler sunmaktadır.Kentsel dönüşüm firmaları kısıtlı alanlarda hizmet verirken Yıldırım Yapı sizlere fikirleri gerçeğe dönüştüren tüm süreçlerde hizmet vermesi ile sektördeki kentsel dönüşüm firmaları arasında öne çıkmaktadır.Sizleri yapı ve inşaat sektörü ile alakalı her türlü danışmanlık, konsept proje, uygulama ve anahtar teslim çözümlerinin adresi Yıldırım Yapı’nın İstanbul Bayrampaşa’daki ofisine bekliyoruz.

Yaşam standartlarını arttırırken doğayı ve insanı değerlere göre projeler oluşturmaktayız. Yaptığımız her projede ses ve ısı yalıtımı hassasiyetimiz, zemin iyileştirme çalışmalarımız ve bina iskeletine verdiğimiz önemle Yıldırım Yapı olarak kalite ve güvenli projeler yaratmak en büyük farkımızdır.

Hizmetlerimiz
· Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı & Yönetimi
· Mimari Proje Danışmanlığı & Yönetimi
· Gayrimenkul Alım Satım Danışmanlığı &Yönetimi
· Tamirat & Tadilat Süreçlerinin Yönetimi

Hayallerinizdeki geleceği inşa ediyoruz!

Alanın uzman ekibimizle mimari proje danışmanlığı ve yönetimi ile konsept aşamasından uygulama ve teslim aşamasına kadar çeşitli ölçeklerde ve türlerde kullanıcı ihtiyaçlarına uygun, fonksiyonel, ekonomik, doğaya saygılı ve çağdaş projeler üretiyoruz.Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *