XSIGHTS Araştırma ve Danışmanlık Şirketi

Giz 2000 Plaza Maslak Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No:7 / 7 Sariyer / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 18 ve toplamda 160 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

XSIGHTS Araştırma ve Danışmanlık Şirketi

Giz 2000 Plaza Maslak Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No:7 / 7

Biz, fark yaratan araştırmalar sunuyoruz.

Bizler bağımsız araştırmacılar olarak müşterilerimizin içlerinde bulundukları koşulları analiz edip, onlara iç görü sunmak ve başarıya giden en güvenilir yolu göstermek ile sorumluyuzdur. Müşterilerimizin içinde bulundukları genellikle kaotik durumlardan anlam çıkarmak, kaoslarının içindeki düzeni görebilmeyi gerektiren bir iştir bizimkisi… Meraklı, esnek, çalışkan ve kararlı olmadan, bunu yapabilmek pek mümkün değildir. Hem akıl hem de gönül gözünüzün açık olması gerekir, başka türlüsü hep eksik kalır…

Bizler araştırmacılar olarak, tarihe not düşmekle yükümlüyüzdür, iyi bir araştırmacının hafızası kuvvetli, antenleri hep açıktır. Dünyada olan bitene duyarsız birinden iyi bir araştırmacı olmaz öte yandan trend görmeyi seven, bir sonraki gelişmeyi ön görebilenler zaten doğuştan araştırmacılardır.

Araştırmacı olmak hiç yoktan değer üretebilmeyi gerektirir. Elle tutulmaz, gözle görülmez algıların, inançların, tutumların bükücüsü gibidir araştırmacı, insanların aklında olanları maddeye, onlarca sayfalık raporlara dönüştürür. O raporlar, fikir olur, fikirler proje, projeler gerçeğe dönüşür; hayaller böylelikle gerçek olur, o yüzden her hayal bir araştırmaya ihtiyaç duyar.

Araştırmacı olmak liderlik gerektirir, insanı sevmeyi ister akıl ister emek ister, … Karşılığında da araştırmacılık bir kariyer olarak müthiş zevklidir, her gün yeni bir şeyler öğrenir, her gün gelişirsiniz. Vizyonunuz genişler, kalbiniz ısınır ve beyniniz gelişir. Her geçen gün daha az şaşırır, daha çok bilgeleşirsiniz.

Biz XSIGHTS’ da işini severek yapan bağımsız araştırmacılarız. Bize katılmanın çok yolu var, müşterimiz, ekip arkadaşımız ya da paydaşımız olarak bizimle birlikte yürüyebilirsiniz. Hadi gelin, yol çok güzel, beraber keşfedelim.

Gündem | XSIGHTS

Üyeliklerimiz
Dünya çapında pazar araştırma sektörünün gelişimine katkı sağlayan ESOMAR’ın bir tüzel üyesiyiz ve ESOMAR’ın Etik Kurallarına bağlıyız.

Anasayfa (esomar.org)

Ülkemizde pazar araştırması sektörünü temsil eden Türkiye Araştırmacılar Derneği’ne tüzel üyeyiz.

https://tuad.org.tr/

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *