Psikolog Kübra Akdeniz

Pancarlı, Necmi, Kemal Bayram Cd. No:47 Sehitkamil / Gaziantep
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 10 ve toplamda 216 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Psikolog Kübra Akdeniz

Kübra Akdeniz lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır.  Gaziantep Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik yüksek lisans programını tamamlayarak uzmanlık unvanını almıştır.

Akdeniz, lisans eğitimi sürecinde Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde stajını tamamlamış, 2018-2019 yılları arasında TEGV’de gönüllü olarak çocuklarla çalışmıştır. 2019 yılında çocuklar için gerçekleştirilen bir proje kapsamında Romanya‘ya gitmiştir. ODTÜ’de gerçekleştirilen 23. Psikoloji Kongresinde yer almıştır. 

2020 yılından bu yana profesyonel olarak; çocuk, ergen ve ağırlıklı olarak da yetişkin danışanları ile süpervizyon eşliğinde psikoterapi süreci yürütmektedir. 

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; Prof. Dr. Doğan ŞAHİN tarafından gerçekleştirilen “Dinamik Psikoterapi Temel Eğitimi”, Prof. Dr. Murad ATMACA tarafından gerçekleştirilen “Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi”, Psikoterapi Enstitüsü, Dr. Tahir ÖZAKKAŞ ve Psikoterapi Enstitüsü Eğitmenleri tarafından gerçekleştirilen “Duygu Odaklı Terapi Eğitimi”, Gaziantep Psikoterapi Enstitüsü, PED tarafından gerçekleştirilen “Temel ve İleri Düzey Hipnoterapi Eğitimi”, Rasyonel Psikoloji tarafından gerçekleştirilen MİNNESOTA ÇOK YÖNLÜ KİŞİLİK ENVANTERİ (MMPI) eğitimi, Varoluşçu Akademi, Uzm. Klinik Psikolog Psikoterapist, Handan Süreyya Aysun ARICAN tarafından gerçekleştirilen “Oyun Kavramı, Oyunbazlık ve Yetişkin Hayatı”, Vektörel Grup tarafından düzenlenen MEB onaylı “Aile Danışmanlığı Eğitimi”, Varoluşçu Akademi, Dr. Ferhat Jak İÇÖZ ve Varoluşçu Akademi Eğitmenleri tarafından düzenlenen “Varoluşçu Psikoterapi Temel Analiz Eğitimi”, Uzman Klinik Psikolog – Oyun Terapisti Mehmet Teber tarafından gerçekleştirilen “Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitimi”, Uzman Klinik Psikolog Psikoterapist Handan Süreyya ARICAN tarafından gerçekleştirilen “Varoluşçu ve Psikanalitik Çalışma Grubu”, Dr.Nevin Dölek tarafından gerçekleştirilen “Kriz ,Travma , Ölüm ve Yas Danışmanlığı Eğitimi” eğitimlerini tamamlamıştır.KİMLERE DANIŞMANLIK VERİYORUZ ?

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *