Kayseri Boşanma Avukatı Oğuz Holat

Mevlana Mah. Barış Manço Cd. Ayhanlar Plaza 8/16 (Yeni Adliye Yanı) Kocasinan / Kayserİ
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 4 ve toplamda 259 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Kayseri Boşanma Avukatı Oğuz Holat

Mevlana Mah. Barış Manço Cd. Ayhanlar Plaza 8/16 (Yeni Adliye Yanı)

Kayseri Avukat Oğuz Holat Oğuzlar Hukuk Bürosu Boşanma Ceza Mal Paylaşımı İş Kazası Avukatı OĞUZLAR HUKUK BÜROSU, hem yerli ve yabancı hem de gerçek ve tüzel kişileri temsil etmekte olup ; müvekkillerinin amaçları ve talepleri doğrultusunda davalarında avukatlıklarını üstlenmekte ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

OĞUZLAR HUKUK BÜROSU, avukatlık meslek etiği ve kurallarından taviz vermeden, Avukatlık kanunu ve Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliğine uyumlu ve bağlı kalarak, bireysel ve kurumsal müvekkillerinin içinde bulunduğu sorunlara en uygun ve pratik çözümleri üreterek müvekkillerinin uğrayabileceği zararları engellemek veya en aza indirmek suretiyle hukuki danışmalık vermekte, ayrıca müvekkillerinin açacağı veya müvekkillerine karşı açılmış olan davalarda müvekkillerini temsil edip onların çıkarlarını korumak için gereken özen ve gayreti göstermeyi vizyon ve misyon edinmiştir.Av.OĞUZ HOLAT Hakkında;

-Av.OĞUZ HOLAT 1980 yılında Kayseri'nin Bünyan İlçesinde doğdu.

-İlkokulu Kayseri ili Melikgazi İlçesinde bulunan Fatih İlkokulunda okudu.

-Orta ve Lise öğrenimini ise Kayseri ili Kocasinan ilçesindeki M.Germirli İmam Hatip Lisesinde okul birincisi olarak tamamladı.

-2004 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan avukatımız Kayseri’de avukatlık stajını tamamladıktan sonra 2006 yılında OĞUZLAR HUKUK BÜROSUNU kurdu.

-Halen Mevlana Mah. Barış Manço Cd. Ayhanlar Plaza 8/16 OĞUZLAR HUKUK BÜROSUNDA avukatlık ve hukuki danışmalık hizmetleri vermeye devam eden avukatımız evli ve bir çocuk babasıdır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *