Karekod Menü

Yalı Mh. Topselvi Cd. No:100/B Mai Residence, Kagithane / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 8 ve toplamda 24 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Karekod Menü

Karekod.Menü™
Yılların getirdiği tecrübe

Karekod.Menü™ EurAsia Reklam & Yazılım Ajansı ürünüdür.

EurAsia Reklam & Yazılım Ajansı olarak 2020'de pandemi sürecinde sosyal mesafe kurallarının yaygınlaşmasıyla birlikte, pandemi sonrası temassız menülerin koronavirüsün yayılmasının engellenmesinde büyük rol alacağını düşünerek Karekod Menü™ sistemini ekip olarak geliştirmeye başladık.

2014 yılından beri 100'den fazla gıda sektöründeki firmanın dijital ve baskılı reklam ihtiyaçlarına hizmet vermekteyiz. Seneler içinde restoran/kafe müşterilerinin menü tercihlerini, isteklerini ve dikkat ettikleri unsurları gözlemledik. Bu tecrübe ile Karekod.Menü™'yü işletme sahiplerinin menü basım maliyetlerini düşürmek, tercih edilmeyen ürünleri göstererek stok maliyetleriniz azaltmak, ülkemizdeki ekonomik durum ve değişen kurlar sebebi ile anlık fiyat güncellemeleri sağlayarak zarar etmelerini önlemek amacıyla hizmete sunduk..

EurAsia Reklam & Ajansı olarak "Profesyonel Ürün Çekimi", "Profesyonel Video Çekimi", "Web Tasarım", "Sosyal Medya Danışmanlığı", "Menü Baskı", "Amerikan Servis Baskı", "Baskılı Stick Şeker", "Baskılı Islak Mendil", "Baskılı Yağlı Kağıt", "Baskılı Magnet", "Baskılı Hamburger, Pizza ve Dürüm Kutusu", "İç ve Dış Cephe Giydirme Reklam Baskıkları", "Branda Baskı", "Tabela Baskı", "Folyo Baskı", "Afiş Baskı" gibi ürün ve hizmetler sunmaktayız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *