İzmir Duvar Kırma

Devrim Mah 3771/12 sokak No 1 / 5 Karabağlar / İzmir
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 5 ve toplamda 873 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

İzmir Duvar Kırma

Yıllardır bu işi yaparken öğrendiğimiz en önemli şeylerin başında bu ilke gelir. Müşterimizin gönlünü kazanmak bizim için para kazanmaktan daha değerlidir. Her işi kendi işimiz gibi sahiplenir ve sonuçlandırırız. Para kesinlikle bizim için ikinci plandadır.
Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz.
İşimizde uzmanız ve ekibimiz bu işte çok iyi

Amacımız ülkemize daha yenilikçi iş gücü sağlamak
Bu işi yapmayı seviyoruz ve teknolojiyi iyi kullanıyoruz.
Sizinle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz, bu da bize heyecan veriyor.
Son teknoloji makineler kullanıyor ve yeterli görmediğimiz alanlarda kendimiz üretiyoruz. Ar-ge çalışmaları yürütüyoruz. Makine techizatımızı hızla büyütüyor ve yeniliyoruz. Bizimle çalıştığınızda farkımızı görüp takdir edeceğinizden eminiz.
Firmamız Duvar Kırımı konusunda bu işlere yıllarını vermiş ekibe sahip çalışmalar ile müşterilerimizdeki memnuniyetlerin başlıca sebepleri arasındadır. İstanbu’da firmamız 25 yıldır hizmet vermektedir başta Avrupa yakası olmak üzere İstanbul’un her bölgesine’de hizmet vermekteyiz.İZMİR YIKIM KIRIM olarak kaliteli ve dürüst uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.
Duvar Kırma Yıkım İş yerlerinizde, dairelerde, inşaatlarınızda duvar kırma, Duvar Yıkım, Alçıpan kırım, alçıpan sökme, Bölme Duvar Yıkımı, şap kırımı, kale bodur kırımı, fayans kırımı, karo kırımı, mozaik kırımı, beton kırımı, duvar kırımı, teras kırım işlerinizi profesyonel ekip modern ekipmanlarımızla moloz atımıyla birlikte yapıyoruz.
Duvar kırım ve yıkım işleriniz itina ile anahtar teslimi yapılır.
Her türlü kırım – yıkım işlerinizi uzman ve deneyimli ekibimizle temiz ve güvenilir bir şekilde yapıyoruz.
Kilit taşı kırımı Duvar kırımı Seramik kırımı Teras şap betonu kırımı İç ve dış mekan tadilat öncesi her türlü kırım ve söküm işleri

Komple bina, gecekondu, fabrika, villa ve her türlü yapıların yıkımı yapılarak, çıkan moloz harfiyatlarının atılması işleri temiz ve güvenilir şekilde tarafımızca yapılmaktadır
Ev, bina, fabrika, hastane, villa vb. yapılarda, salon genişletmek, duvarı kaldırmak, çocuk odası yapmak için ekstra duvar örmek, odaları genişletmek, mutfağı genişletmek, ofislerde yeni bölümler oluşturmak, hastanelerde, fabrikalarda mevcut alanları büyütmek için duvar kırım işleri yapmaktayız.

Tadilat Dekosyon olarak; İzmir’de fayans, sıva, şap, mozaik, beton, duvar, kırımlarınız ve yıkımlarınız itina ile yapılır. Hilti, kompresör, asfalt kırım ve mermer silim hizmetleriniz yapılır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00 19:00
Cumartesi09:00 19:00
PazarAçık

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *