İstanbul Ev Temizliği

Esenevler Mah. Galip Sokak No:19 D:5 Ümraniye / İstanbul
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 8 ve toplamda 576 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

İstanbul Ev Temizliği

İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik

İstanbul da çeşitli semtlerde birden fazla ilçelerde İnşaat Sonrası Temizlik hizmetleri sunan firmamız İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik taleplerinizi de profesyonel düzeyde karşılamaktadır. Bina ve apartmanlarda özellikle basamaklar ve tırabzanlar başta olmak üzere asansörler, posta kutuları; merdiven boşlukları ya da bina kapısıyla temas süreklilik arz etmektedir. Çalışan personellerin sayıların da sürekli artış gösterdiği ilçemiz İstanbul’da son derece ihtiyaç haline gelmiştir. Günün en az vakit geçirdiğimiz Apartman ve Merdivenlerimizin , ailemizin ve sağlığımız için göze güzel gelen bir ortam olması , temizlik ve hijyenik olması kısacası insanın içine sinmesi yaşayanların motivasyonunun artmasını sağlar. Periyodik olarak yapılan Apartman ve Merdiven temizliklerinde kir ve mikrop barınmaz.; Apartman ve merdiven temizlik hizmetine son derece tecrübeli kadrolarımızla ve uygun fiyatlı çözümlerimizle sizlere avantajlar sunmaktayız. İnşaat Sonrası Temizlik sırandan ve amatör uygulamalar ile yapılmayacak düzeyde riskli ve önemli bir uygulamadır. Seçeceğiniz firmanın bu alandaki tecrübesi son derece önemli olacaktır.

Profesyonel İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik 

Apartman ve merdiven temizliklerinde haftanın 2 günü rutin temizlik , ayda bir gün detay temizlik yapılır, uzman kadromuzla bu ortak yaşam alanlarınızın sağlıklı bir hale gelmesine olanak verebilirsiniz. Uygun fiyatlarla sunduğumuz bu hizmet sayesinde, merdiven temizlik desteğini periyodik olarak alabilir. Hem maliyeti açısından son derece uygun olup hemde düzen tertip açısından da önerilmektedir. Ancak bu alanda görev alan personelin gerekli tecrübe ve eğitimi bulunmalı ve bunu sizlere belgelemelidir. İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik için bir çok ilçede uzun yıllardır çözümler üreten firmamız sizlerin istekleri doğrultusunda ister haftada bir gün, ister haftada iki gün, ayda bir detay temizlik olarak projenize en uygun temizlik çözümleri sunmaktadır. İnşaat Sonrası Temizlik yaptırmayı planlıyorsanız firmamız İstanbultemizlik.com  uzmanlarından fiyat teklifi almadan karar vermeyiniz.


İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik

İstanbul bölgesindeki işyerinizin camlarının temizliği özenle yapılmaktadır.
Cam, çerçeve, masa sandalye, mutfak ve lavabo – tuvaletlerin temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır.
İstanbul bölgesindeki Ofisin büyüklüğüne göre fiyat aralığımız değişmektedir.
İstanbul Apartman ve Merdiven Temizliği Birimlerimiz
İstanbul Apartman ve Merdiven Temizlik Uygulamaları
İstanbul Günübirlik İnşaat Sonrası Temizlik
İstanbul Haftalık / Aylık İnşaat Sonrası Temizlik
İstanbul Yıllık Daimi İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti


İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları

İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik fiyatları ve hizmet detayları için aşağıdaki numaraladan bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0535 928 77 87 

E-Mail: info@istanbultemizlikcim.com

Aramalar : İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik, İstanbul Apartman ve Merdiven temizlik firması, İstanbul Apartman ve Merdiven temizlik şirketi, İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik yapanlar, profesyonel İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik, İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik telefonu, İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik adresi, İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik firmaları,İstanbul banka temizliği, İstanbul cam temizliği, İstanbul daire temizliği, İstanbul duvar temizliği, İstanbul en iyi temizlik şirketi, İstanbul ev temizleme, İstanbul evde temizlik, İstanbul fabrika temizliği, İstanbul halı temizliği, İstanbul hastane temizliği, İstanbul kolay temizlik, İstanbul koltuk temizleme, İstanbul mutfak temizliği, İstanbul ofis temizliği, İstanbul ofis temizlik, İstanbul okul temizliği, İstanbul pratik ev temizliği, İstanbul profesyonel temizlik, İstanbul profesyonel temizlik firmaları, İstanbul şirket temizliği, İstanbul yer temizliği, İstanbul İstanbul  fiyaları, İstanbul uygun fiyata İstanbul 

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00 19:00
Cumartesi09:00 19:00
PazarAçık

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *