IHLARA GRUP GIDA DIŞ TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

KINIK MAH. İNÖNÜ (GÖÇEBELER) BLV.NO:3/1 A KINIK Kaş / Antalya
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 3 ve toplamda 566 ayrı kişi ziyaret etti.
0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

IHLARA GRUP GIDA DIŞ TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

KINIK MAH. İNÖNÜ (GÖÇEBELER) BLV.NO:3/1 A KINIK

Şirketimiz Balcı Gıda Ihlara Gurup olarak kurulmuş olup, Avrupa’nın çeşitli ülkelerine yaş sebze ve meyve paketleme ihracatını gerçekleştirmektedir. Firmamız yaş sebze meyvede istenilen kaliteyi yakalamış, gerek yurtdışında, gerek müşterilerimiz, gerekse müşterilerimiz olmaya firmalara örnek teşkil etmiştir. Firmamızı şuanki bulunduğu merkez Kınık Mahallesi civarında olup, yaklaşık on dönüm seramız, yedi dönüm de işletme merkezi olarak, toplamda on yedi dönüm arazi üzerinde faaliyetine devam etmektedir.

Domates

Anlaşmalı olduğumuz üreticiler tarafından yetiştirilen domateslerimiz, şirketimizin ziraat ve gıda mühendislerinin kalite kontrolünden ve sağlık testinden geçtikten sonra tedarik edilerek tüketiciye sunulmaktadır.

Çeşitlerimiz

Tane / Salkım / Beef / Cherry

Talep doğrultusunda her çeşit domates, tedarikçilerimiz tarafından temin edilerek istenilen ebat ve gramajlarda ambalajlanarak hizmetinize sunulmaktadır.

Ambalajlarımız

30X40X14 cm – Karton Kutu
40X60X15 cm – Karton Kutu

ŞEKİLSİZ DOMATES

Asmasından Mutfağa Büyük, Şekilsiz ve Neşeli Domatesler

Güzellik bakanın gözündedir. Bu yorum genellikle sadece klasik kırmızı, yuvarlak, açık tenli domatesleri deneyimleyen birinden geliyor. Şekilsiz domatesler birçok ‘garip’ şekil, renk ve boyutta olur. Ayrıca bazıları, mükemmelden daha az veya çekici olmayan (kedi-bakan, eşmerkezli çatlama, fermuar veya dikiş hatları, yeşil omuzlar) veya derin kıvrımlar ya da yivler olarak değerlendirebileceğine dair işaretlere sahip olabilirler.

Domates! Olgun, ev yapımı bir domatesin tadını çıkaran herkes, tüm domateslerin eşit yaratılmadığını bilir. Çok uzun yıllar boyunca, süpermarketlerdeki domatesler güzel ama yumuşaktı. Sadece son zamanlarda yerli tohum domates ve yeni domates çeşitleri var, bu eski moda domateste domates aroması mevcut.

Şekilsiz domates acemilerine, birçok şekilsiz domates çeşidinde mümkün olan fiziksel özelliklerin harika çeşitliliğinin, insanlardaki gibi bir nimet olduğunu belirtmek isteriz. Aslında, bazı şekilsiz domateslerin renk ve şekillerinin birçoğu mücevherleri anımsatır. Ve bu harika, Ihlara Grup farklı görünümlü şekilsiz domateslerinin yüzünün arkasında, domates hakkındaki düşüncelerinizi sonsuza dek değiştirecek olan tatları var

Sebze insanların en temel besinleridir ve yılın her günü tüketilmeleri gerekir. Gerek bireysel gerekse kurumsal olarak bu alanda çok büyük bir tüketim vardır. Ülkemizin bereketli toprakları ve uygun ikliminden dolayı sebze ve meyve yönünden büyük bir zenginliğe sahibiz. Özellikle Antalya’nın da içinde bulunduğu Akdeniz ve Ege bölgelerimiz bu bakımdan üretimde başı çekiyor. balcı gıda olarak bizler 2000 yılından bu yana Antalya’da aldığımız ürettiğimiz ürünleri Avrupa’nın çeşitli ülkelerine ihraç ediyoruz. Yaş sebze ihracatı konusunda ilk günden bu yana kurumsal bir ciddiyetle çalışmalarımızı sürdürüyor, her yıl tonlarca ihracata imza atarak bir taraftan ülkemiz ekonomisine can vermeyi sağlıyor diğer taraftan da ülkemiz lezzetlerini dünyanın başka noktalarına taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yaş sebze özenle topluyor, modern tesislerimizde stoklayıp ambalajlayıp tüketime hazır hale getirerek Avrupa’nın dört bir yanına ulaştırıyoruz.

Türkiye’den Avrupa’ya Yaş Sebze İhracatı

Yaş sebze ihracatı gerçekleştirmek profesyonellik gerektirir. Çünkü sebzeleri toplama aşamasından tüketicinin masasına ulaşana kadar her detayın ilmek ilmek işlenmesi gerekir. Hatta sebzelerin daha çiçek aşamasından itibaren özenle yetiştirilmesi, kullanılan tarım ilaçlarından ilaçlama zamanlarına kadar özenle takip edilmesi gerekir. Bu alanda uluslararası gıda yönetmelikleri son derece katı kurullara sahiptir ve her ürünün bu standartlara uygun olması gerekir.

Yaş sebze ihracatı gerçekleştirebilmek için pek çok sertifikaya sahip olmak, resmî belgeleri bulundurmak şarttır. Firmamız bu alanda sorunsuz hizmet vermek adına bütün yasal prosedürlere uygun hizmet vermekte ve bütün uluslararası gıda yönetmeliklerine uygun çözümler sağlamaktadır. Bizler değerli üreticilerimizden yaş sebzelerimizi özenle seçiyoruz. Yetiştirilme koşullarına, zirai çalışmalarına dikkat ediyoruz. En sağlıklı, en güzel ve en kaliteli sebzeleri, alıyor, merkezimizde bütün sterilizasyonlarını yapıp paketlemelerimizi gerçekleştiriyoruz. Burada kullandığımız sistemler dünya standartlarında olup ileri teknoloji ürünleridir. Dolayısıyla balcı gıda olarak dünyanın en modern teknolojileriyle donattığımız firmamızda ürünlerimizi ihracata hazır hale getiriyoruz...

Sağlıklı, Lezzetli ve Kaliteli Yaş Sebze İhracatı

Firma olarak Türkiye Yaş Sebze İhracatçı Birlikleri üyesi olarak çalışıyoruz. Birliğin en eski üyelerinden birisi olarak bireysel anlamda hizmet vermekten ve marka değeri oluşturmaktan çok daha fazlasını yapıyor, ortaya koyduğumuz başarılarla ülkemizin bir marka değeri olarak dünyaya açılmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar da bunu başardığımız için ardımızda yüzlerce mutlu müşteri profili oluşturduk. Binlerce ürün siparişi aldık ve yine 50’e yakın ürün çeşidiyle yaş sebze ihracatı gerçekleştirdik. Hayallerimizi gerçekleştirmeye ve hep daha fazlasını yapamaya da devem ediyoruz. Güçlü iş birlikleri oluşturup bunları çalışmalarımızı daha ileriye taşımak için kullanıyor, sektörün sadece bugününde değil geleceğinde de söz sahibi olabilmek için çalışıyoruz. Dünyaya Anadolu’nun kaliteli, lezzetli ve sağlıklı sebzelerini, tanıtıyoruz...

.


Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *