Henka Tarım San Tiç Ltd Şti.

Kızılarık Mah. Kızılarık Cad. Musa Argın İş Merkezi No:82 K:3 D:6 Muratpaşa / Antalya
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Bugün 2 , Temmuz ayında 9 ve toplamda 632 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Henka Tarım San Tiç Ltd Şti.

Kızılarık Mah. Kızılarık Cad. Musa Argın İş Merkezi No:82 K:3 D:6

Henka Tarım 

Kızılarık Mah. Kızılarık Cad. Musa Argın İş Merkezi No:82 K:3 D:6
Muratpaşa Antalya / TÜRKİYE
 0242 346 83 65
 0532 544 49 55
Henka Tarım San. Tiç. Ltd. Şti.

Ticari hayatına  Güney Pazarlama   olarak başlayan firmamız :Antalya ,Isparta ,Burdur illerine ve aracı kuruluşlar ile de ilçelerine Kozmetik,kişisel bakım ,itriyat ve hızlı tüketim malları sektöründe hizmet vermek amacıyla 2014 faaliyetlerine başlamıştır.Güçlü dağıtım ve lojistik ağı ile alanında lider olan birçok markanın çözüm ortağı olmuştur.E ticaretin ve Dijital pazarlamanın büyümesi ,fiyat dengesizliği ve ürün tedariki gibi yaşanan sıkıntılar nedeniyle ,kademeli olarak faaliyetlerimizi daraltarak 2019 yılında sektör değiştirme kararı almış ve sermaye artırımına giderek farklı bir alanda Tarım Zirai ilaç fide,tohum  ürünleri pazarlaması konusunda ENKA şirketini kurarak ticari faaliyetlerine farklı bir kulvarda devam etme kararı almıştır.

Faaliyet konularımız depomuz ve çalışanımız ile Antalya ,çevre il ve ilçelere hizmeet vermekteyiz. Bayiliğini ,satışını yaptığımız markalar

Şirketimizin ürün portföyünde, ülkemizin ekolojik yapısına ve ürün çeşitliliğine uygun 250’den fazla bitki koruma ve bitki besleme ürününün yanı sıra 30'a yakın hayvan sağlığı ilacı ve yem katkı ürünü bulunmaktadır. Bu sayede tarım ilaçları sektöründe en geniş ürün yelpazesine sahip lider bir kuruluştur. Şirketimiz ürünlerinin pazarlama ve satış faaliyetleri Antalya merkezde bulunan genel müdürlüğümüz tarafından yürütümektedir

Şirketimiz mevcut ürün yelpazesini geliştirirken, üreticilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, insana, çevreye ve doğaya saygılı, sürdürülebilir tarım uygulamalarına uygun ürünler sunmaktadır. Yenilikçi ilaçların ürün portföyüne eklenmesi için araştırma ve geliştirme faaliyetleri kapsamında, formülasyon geliştirme çalışmaları büyük önem taşımaktadır. HENKA ; ilaç üretiminin yanında dünyanın önde gelen bitki koruma şirketleri ile de stratejik projeler yürütmektedir.

Sürdürülebilir bir büyüme ile tarım sektörüne en yüksek faydayı sağlamak.İş ortaklarımıza,Müşterilerimize ,topluma ve üreticilere katma değer yaratmaktır.

Tarım sektörüne katma değer yaratan tüm alanlarda yer alarak,müşteri ihtiyaçları doğrultusunda tercih edilir dinamik bir şirket olmaktır. Tarım sektörüne katma değer yaratan tüm alanlarda yer alarak,müşteri ihtiyaçları doğrultusunda tercih edilir dinamik bir şirket olmaktır.
Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *