GaLa Rent A CaR

BELEK MH CUMHURİYET CD F 6 Belek - Serik ANTALYA Serik / Antalya
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 4 ve toplamda 571 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

GaLa Rent A CaR

BELEK MH CUMHURİYET CD F 6 Belek - Serik ANTALYA

ARAÇ KİRALAMA ŞİRKETİ ARABA KİRALIK
Firma_Tanıtım_Yazısı:_ : GaLa RenT A CaR En Güvenilir Markaları Hemen Kıyasla Hızlı ve Kolay Kirala, 7/24 Destek Hizmeti. Sorunsuz İptal-İade Hizmetleri, Güvenli Kiralamada En Uygun Fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hava alını müşteri alımı Hava alanı müşteri bırakma özel şehir içi şehir dışı şöfürlü hizmet vermekteyiz..

GaLa RENT A CAREn Güvenilir Markaları Hemen Kıyasla Hızlı ve Kolay Kirala, 7/24 Destek Hizmeti. Sorunsuz İptal-İade Hizmetleri, Güvenli Kiralamada En Uygun Fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Hava alını müşteri alımı Hava alanı müşteri bırakma özel şehir içi şehir dışı şöfürlü hizmet vermekteyiz.

KURUMSAL ARAÇ KİRALAM ŞİRKETİ. BELEK GaLa RENT A CAR En Güvenilir Markaları Hemen Kıyasla Hızlı ve Kolay Kirala, 7/24 Destek Hizmeti. Sorunsuz İptal-İade Hizmetleri, Güvenli Kiralamada En Uygun Fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hava alını müşteri alımı Hava alanı müşteri bırakma özel şehir içi şehir dışı şöfürlü hizmet vermeketeyiz. Güvenli Kiralamada En Uygun Fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08 - 20
Cumartesi08 - 17
Pazar09 - 17

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *