Everes Nakliyat

Nenehatun Mah. Kader Sk. No: 25 Kat 3 Gebze / Kocaeli
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 6 ve toplamda 709 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Everes Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Farklı iki adres arasında herhangi bir eşyanın, ürünün veya yükün taşınmasına nakliyat adı verilir. Nakliyat çalışmalarında farklı kategorilere ait yükler taşınmaktadır. Yük taşımacılığında yükün zarar görmemesi, zamanın doğru kullanılması önemlidir. Tecrübe sahibi firmamız profesyonel nakliye hizmeti vermektedir. Zamanla yüksek katlı binaların artmasıyla nakliye sektöründe de bazı zorluklar yaşanmıştır. Sektörde duyulan ihtiyaç doğrultusunda eşyaların yüksek katlı binalara daha kolay taşınması, yüksek katlı binalardan eşyaların daha kolay indirilmesi için asansörlü araçlar geliştirilmiştir. Everes asansörlü nakliyat çalışmaları için özel geliştirilmiş araçlar kullanılır. Bu araçlar sayesinde zamandan ve enerjiden tasarruf sağlanır.

Asansörlü Nakliyat Güvenilir Mi?

Everes asansörlü nakliyat güvenilir bir işlemdir. Firmamız tam donanımlı olduğu gibi güvenlik önlemlerine de önem vermektedir. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde öncelikle ekibimizin, taşınan yükün ve çevredeki insanların güvenliği korunur. Asansörle yapışan taşıma işlemlerinde eğer gerekli güvenlik önlemleri alınmazsa can ve mal kaybı yaşanabilir. Herhangi bir kaybın yaşanmaması adına gerekli güvenlik önlemlerini eksiksiz almaktayız.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır?

Everes asansörlü nakliyat çalışmalarında özel araçlar kullanılır. Araç içinde asansör olarak adlandırılan zemin bulunmaktadır. Eşyalar ekip tarafından bu zeminin üzerine yerleştirilir. Araçtan verilen komutla bu asansör yukarı doğru hareket ettirilir. Asansörlü taşıma işleminde genellikle balkon kapıları kullanılmaktadır. Kapı ve penceresi uygun olmayan binalara asansörlü taşıma yapılmamaktadır. Teras kat kullanılarak da taşıma yapılabilir.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları Nedir?

Nakliyat çalışmalarında farklı fiyatlar sunulmaktadır. Fiyat farklılığının görülmesinin temel nedeni ise eşya durumudur. Eşya durumuna göre fiyatlar değişebilir. Aynı zamanda mesafe de fiyatları etkilemektedir. Firma olarak bütçe dostu fiyatlarla Everes asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Fiyat teklifi yapmadan önce iki adres arasındaki mesafe, taşınacak kat sayısı, eşya miktarı ve ağırlığı değerlendiriliyor. Ardından doğru ve uygun fiyat teklifi yapılıyor.

Müşteri ve firmamız arasında fiyat anlaşması sağlandıktan sonra taşıma için plan hazırlanıyor. Asansörle yapılan taşıma işlemlerinin fiyatı normal taşıma işlemine göre yüksek fiyatlıdır. Fiyatların yüksek olması ise özel araçlarla taşıma yapılmasıdır. Asansörlü taşıma için tecrübe sahibi ekip göre alır. Bu sayede herhangi bir aksilik yaşanmamış olur.   0 Yorumlar

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00 23:00
Cumartesi09:00 23:00
Pazar09:00 23:00

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *