DESPA YURTDIŞI EĞİTİM RUSYA DANIŞMANLIĞI

Meşrutiyet, Gönül Apartmani, Konur Sok. No 38/7 Çankaya / Ankara
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 7 ve toplamda 309 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

UyKQcJYNojM

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

DESPA YURTDIŞI EĞİTİM RUSYA DANIŞMANLIĞI

Meşrutiyet, Gönül Apartmani, Konur Sok. No 38/7

İnsanların hayal ettiği geleceğe ve mesleğe en doğru şekilde dokunabilmek için tarafsız bir konumda, üniversitelerin ve bulundukları bölge hakkında şeffaf ve doğru bilgilendirmelerinin yapılması ana misyonumuzdur. 

Geleceğin en büyük Rusya'ya özel eğitim danışmanlığı firması olabilmek adına "Güven ile geleceğin inşa edilmesini sağlamak". Despa danışmanlık olarak güvenilir ve emin adımlarla profesyonel çalışan ve yurtdışında yaşamış,yaşayan eğitim danışmanlarımızla %100 Öğrenci Memnuniyetini korunmasına devam etmek bizim vizyonumuzdur.

Bizler Despa Danışmanlık olarak yaptığımız işe gönül bağladık. Yaptığımız işe %100 güveniyoruz. Bu güne kadar vizeden ve vize davetiyesinden asla red almamış olan ekibimiz sizlere %100 vize garantisi sağlamaktadır. Aksi takdirde ödediğiniz bütün parayı geri alırsınız. Sözleşmemizde maddesi yer almaktadır

Despa Danışmanlık olarak asla sizlere ezbere bilgi vermeyiz. Ayrıca hayatında yurtdışına bile çıkmamış insanların üniversiteler ve yaşam standartları hakkında konuşmasına şiddetle karşı çıkarız. Dönüşümlü olarak Rusya'da yaşayan Eğitim Danışmanlarımızdan bilgi alır ve öğrenim gören öğrenci referanslarımız ile görüşme imkanı sağlarız.

Biz sadece kayıt zamanı değil. Yaşamımızı Rusya'da dönüşümlü olarak ekip arkadaşlarımızla sağlamaktayız. Kısacası siz evladınıza ulaşamadığınız zaman, biz gerekirse yurda bile gidip kontrolünü sağlayabiliriz. Bu avantajı ve hizmeti sadece biz sağlamaktayızÇalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *