Demirci Yapı İnşaat, Sarıyer Karotçu

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Serap Sokak No:8 Sariyer / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 13 ve toplamda 35 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Demirci Yapı İnşaat, Sarıyer Karotçu

Biz Kimiz? 
2004 Yılından günümüze kadar bir çok sektöre profesyonel yıkım hizmetleri sunmak için kurulmuş bir firmadır. Uzun yıllardan bu yana sektörde tecrübe sahibi olan ekibimiz, güvenli ve etkili yıkım işlemleri gerçekleştirmek için en son teknolojileri kullanmaktadır.

Firmamız, her tür yapının yıkımını yapmaktadır. Ofis binası, ticaret merkezi, okul, hastane gibi yapıların yıkımından, büyük altyapı projelerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız. Öncelikle çevre ve güvenlik önlemleri alınarak yapılan yıkım işlemleri sonucunda alanların yeniden kullanılması için planlar yapılır.

Çalışanlarımızın her biri profesyonel eğitimler almış, yıllarca tecrübe sahibi kişilerdir. Ayrıca firmamız, çevre dostu çalışma yöntemleri kullanmakta ve atık yönetimi konusunda özenli davranmaktadır.

Sosyal sorumluluk projelerine de önem veriyoruz. 

Bizimle çalışmak isteyen müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için her zaman hazırız. Kırım Yıkım İşi olarak, yapınızın yıkım işlemi için profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçiniz.

2004 Yılından kurultuğu günden bugüne kadar gerçekleştirmekte olduğu yıkım kırım işleri hizmetlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Uzman yıkım ekini ile yıkım firmaları aralarında fark yaratmış olan Mevlüt hafriyat firmamız kaliteli hedeflemelerine müşteri memnuniyeti ile fark yaratmış olan firmadır. Çalışmalarının sürekliliğini sağlamaktadır.


Başarı, kalite ve profesyonel çözümler ile gerçekleştirdiği Duvar kırım yıkım işlerinde sorunsuz ve temiz çalışma gösteren Demirci Yapı İnşaat hafriyat firması müşteri memnuniyeti ile hedeflerindeki yükselmeye devam etmektedir. Uygun fiyat ve kaliteli işçilik prosüdürleri ile çalışmalarında devam etmektedir.

Demirci Yapı İnşaat; gerçekleştirdiği yıkım iş ve projeleri ile deneyim ve tecrübe kazanmış olup, tüm yapacağı projelerde her zaman daha iyisini yapma çabası içerisindedir.

HİZMETLERİMİZ


Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00 - 19:00
Cumartesi09:00 - 19:00
Pazar09:00 - 19:00

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *