Çocuk Psikiyatri Antalya

Soğuksu Mah. Tarık Akıltopu Cd. No:24A Adabel Sitesi A Blok Kat:1 Daire:66 Muratpaşa / Antalya
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 8 ve toplamda 259 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Çocuk Psikiyatri Antalya

Soğuksu Mah. Tarık Akıltopu Cd. No:24A Adabel Sitesi A Blok Kat:1 Daire:66

Uzm. Dr. Mihriban Ünay

Çocuk ve Genç Psikiyatristi (Antalya)

Çocuk ve genç psikiyatristleri çocuklar, gençler ve aileleri ile çalışırlar.

Bebeklik döneminden itibaren, çocukluk ve ergenlik dönemlerinde farklı fizyolojik ve yaşamsal nedenlere bağlı olarak bazı psikolojik sorunlar ortaya çıkabilir.

Uzman ekibimizle; bu sorunları erken fark edip gerekli müdahalelerle bedenen ve ruhen sağlıklı çocuk ve ergen yetiştirilmesi konusunda ebeveynlere yol gösteririz. 

Kliniğimize Antalya ve çevre ilçelerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kliniğimize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin batısındaki yoldan, kuzey yönünde 450 metre uzaklıkta, Adabel Sitesi'nde, Carrefoursa Market üzerindeyiz.

Nasıl Yardımcı Oluruz?

Doğru tanı, doğru tedavi!

Çocuk ve Genç Psikiyatristi, psikolojik faktörler üzerinden çok sayıda hastalığın tanı ve tedavisini gerçekleştirmektedir. Depresyon, dikkat ve konsantrasyon problemleri, hiperaktivite, kendine zarar verme eğilimleri, intihar, travma, davranış bozuklukları, obsesif kompulsif bozukluklar, anksiyete, kişilik problemleri, uyku problemleri, arkadaş ve çevre problemleri, aile ile yaşanan problemler, öğrenme bozuklukları, okul reddi ve sınav kaygısı, tik problemleri, tuvalet alışkanlığı problemleri, zeka problemleri, şizofreni, bipolar bozukluk, cinsel gelişim problemleri, dissosiyatif bozukluklar, sebebi bulunamayan ağrılı yakınmalar, otizm, internet bağımlılığı, kötü alışkanlıklar Çocuk ve Genç Psikiyatrisi kapsamında sıklıkla tanı ve tedavisi gerçekleştirilen hastalıklar olarak sıralanabilir. Her biri için farklı bir tanı süreci ve tedavi yöntemi bulunmaktadır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *