Çağlayan Antalya Klima Servisi

Ulus Mahallesi Mithatpaşa Cad. No:57/A Kepez / Antalya
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 8 ve toplamda 327 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Çağlayan Antalya Klima Servisi

Ulus Mahallesi Mithatpaşa Cad. No:57/A

Çağlayan Klima, Antalya merkez ve ilçelerde özel klima servisliği sağlamaktadır. Her marka ve model klima çeşitlerini tamir etmekteyiz.

Klima bakımı, filtre temizliği ve gaz dolumu yapmaktayız.Klima Tamiri Klima Sökme Takma – Klima Montajı Klima Bakımı ve Temizliği 

Klima Arıza Tamiri

Çağlayan Klima, Antalya merkez ve ilçelerinde özel klima servisi olarak hizmet vermektedir. Firmamız iş yeri ve ev tipi farklı modellerde klimalara hizmet vermektedir. Her çeşit klima tamiri yapmaktayız.

Antalya Klima Arıza Tespiti

Klima tamiri öncesinde arızanın doğru tespit edilmesi gerekmektedir. Örneğin elektronik kart arızası sebebiyle klimanız soğutmuyor, fakat arıza tespiti yanlış yapıldı ve size klima gazı bittiği için soğutma yapmadığı söylendi. Bu durumda yapılacak gaz dolumunun hiçbir faydası olmayacaktır.

Çağlayan Klima ustaları, Antalya’da bulunan evinize veya iş yerinize gelerek arızalarınızı tespit ediyor ve doğru tamir işlemi uygulamaktadır.

Klima Arıza Tespit Ücreti 2023

Klimaların arıza tespit ücretleri 2023 yılı için 250-300 TL arasındadır. Güncel arıza tespit ücretini telefonla sorabilirsiniz.. Eğer müşteri arızayı tamir ettirirse tespit ücreti alınmamaktadır. Arıza tespit ücreti lokasyona göre değişmektedir. Kepez’e çok uzak lokasyonlar 300 TL’dir. Müşteri arıza tamirini firmamıza yaptırırsa tespit ücreti alınmaz sadece tamir ücreti alınmaktadır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *