Başer Parke Bursa

Adnan Menderes Mahallesi Yakup Aktaş Caddesi No 71/73 Bursa Osmangazi Emek 16150 Osmangazi / Bursa
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 12 ve toplamda 309 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

https://youtube.com/@baserparkebursa2131

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Başer Parke Bursa

Başer Parke Bursa Laminat parke satışımız ve montajimiz mevcuttur ürünlerimiz 15 yıl garantilidir Yer Bursa Osmangazi  Başer parke Bursa toptan ve parkende satışımız mevcuttur 

Mağazamızı ziyaret edip koleksiyonları yakından görme imkanı bulacaksınız. Laminat, Lamine ve Masif Parke çeşitlerinin seçenekleri ve birleştirilmiş örnekleri inceleyebilirsiniz.

Laminat parke seçiminde derzli ve derzsiz olmak üzere kategoriler bulunmaktadır. Bu aşamadan sonra sizin istekleriniz göz önüne çıkıyor.
Derzli olan laminat parkelerin en büyük avantajı da gereksiz iş yükünü ortadan kaldırıyor olması oluyor. Derzli olması sebebiyle kolayca birbirine ekleyerek oluşmasını sağlayabilirsiniz.
Ayrıca bu parkelerin yüzeyleri de çizilmeye ve oluşacak darbelere karşı normalden daha fazla dayanıklıdır. Laminat parkenin kendisinden derzli olması eşya vs. taşıma konusunda da size kolaylık sağlayacaktır.
Parke aralarında boşluklar oluşmayacağından dolayı kolayca eşya çekme gibi işlemleri yerine getirebileceksiniz. Eğer temizlik sırasında normal temizleme maddeleri kullanırsanız problem yaşamayacaksınız.
Aşırı güçlü maddeler parkenize zarar verebilir. Bu parkelerin fiyatlarının uygun ve kaliteli olması sizin için büyük avantaj sağlayacaktır.
Derzli Parkeler uygun fiyat ve çeşitleriyle satışta! Derzli parke fiyatlarını inceleyin!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 20:15
Cumartesi08:00 20:15
Pazar08:00 20:15

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *