Bakırköy Psikolog Emdr Gülcem Yıldırım Psikolojik Danışma Merkezi

Zuhuratbaba Mahallesi, Zuhuratbaba Mahallesi incirli caddesi no 47 Osmancık apartmanı kat 1 daire 2, Bakirköy / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 5 ve toplamda 291 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Bakırköy Psikolog Emdr Gülcem Yıldırım Psikolojik Danışma Merkezi

Zuhuratbaba Mahallesi, Zuhuratbaba Mahallesi incirli caddesi no 47 Osmancık apartmanı kat 1 daire 2,

 • Bireysel Psikoterapi

  Bireysel Psikoterapi

  Bireysel danışmanlık için başvuran danışanlarımızın başvuru gerekçesi ve kişilik özellikleri dikkate alınarak davranışçı- bilişsel ve dinamik kuramlar yönünden değerlendirmesi yapılır.


 • beylikdüzü emdr

  EMDR Danışmanlığı

  EMDR, Türkçe açılımıyla Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme, güçlü bir psikoterapi yaklaşımıdır. Bugüne kadar her yaştan yaklaşık 2 milyon kişinin farklı tiplerde psikolojik rahatsızlıklarının başarıyla giderilmesini sağlamıştır.

 • Beylikdüzü Psikolog

  Kişilik Bozuklukları

  Kişilik bozukluğu, kişinin çevreye uyumunu, günlük işlevselliğini bozan, kendinde gerilim- kaygı hali oluşturup, içinde yaşanılan kültürün beklentilerinden sapma gösteren, süreklilik taşıyan bir hal alması durumunda bahsedilen bedensel, düşünsel ve ruhsal özelliklerdir.

 •  
 • bahçelievler psikolog

  Cinsel Danışmanlık

  Cinsel Danışmanlık uygulamalarında cinsel sorunlar yaşayan kişilerden danışma esnasında fiziksel temasta bulunmaları beklenmez, konuşma Danışmanı kullanılarak sorunların kaynağına inilmeye çalışılır.

 • Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

  Çocukluk ve ergenlik döneminde yaşanan sosyal problemler, öğrenme güçlükleri, aile içi çatışmalar ailelerin çocuk & ergen psikolojisi alanında uzman bir psikoterapiste başvurmalarının başlıca nedenleri arasındadır.

 • Bakırköy Psikolog, Beylikdüzü Psikolog

  Aile ve Çift Danışmanlığı

  Hayatımızdaki çatışmalarla, kendi problem çözme becerilerimizi kullanarak baş etmeye çalışsak da çoğu zaman sağlıklı bir çözüm yolunu bulabilmek çift danışmanlığı sağlayacağı profesyonel bir yardımla mümkün olabilmektedir.


Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *