Bahar Baskılı İş Elbiseleri

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 5 No: 529 Okmeydanı Sisli / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 4 ve toplamda 303 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Bahar Baskılı İş Elbiseleri

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 5 No: 529 Okmeydanı

BAHAR TEKSTİL 


Bahar Tekstil,  İş Elbiseleri Ve İş Kıyafetleri Imalat Ve Satışına 2000'Li Yılların Başında Start Vermiştir.

Bu  Süre Zarfında Firmamız, Irili - Ufaklı Çeşitli Sektörlerde Faaliyet Gösteren Özel Sektör Firmalarına Ve Kamu Kurum Ve Kuruluşlarına 

Belirlemiş Oldukları İş Kıyafetleri Ve İş Elbiseleri Ile Ilgili Olarak Imalat Işlemlerini Kendi Bünyesinde Yaparak Ürün Geliştirme Ve Ürün Gamı Bakımından Kendisini Oldukça Geliştirmiştir.


Öğrenmeye Ve Öğrendiklerimizi Müşterilerimizle Paylaşmaya Devam Ediyoruz. Müşteri Memnuniyetine Gösterdiğimiz  Özen, Bizi Halen Sektördeki Öncü Firmalardan Biri Yapmaktadır.

Gelişen Ve Değişen Teknolojiyi Ve Gündemi Yakından Takip Ederek  Müşterilerimize En Iyi Ürünü Sunmak Birincil Hedeflerimizdendir.

Bahar Tekstil  Olarak Perpa Ticaret Merkezinde Faaliyetlerimiz Sürdürmekte Olup, İş Elbiseleri Hakkında Ihtiyacınıza Uygun Olan Ürünleri,  Sizinle Birlikte Ve Sizlere Özgü Biçimde Tasarlayarak Kullanımınıza Sunabiliriz.


Satış Ekibimiz Size Bir Telefon Kadar  Yakındır.  Numunelerimizi Bilgilerinize Sunmak, Yada Herhangi Bir Ürünün Model Çalışmasını Yapmaktan Mutluluk Duyarız.


Çalışma Saatleri

Hafta İçi08 .00- 19.00
Cumartesi08 .00- 19.00
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *