Arslan Karot, İstanbul Karotçu

Eyüpsultan Mah.Gümüş Sokak No 15/A Samandıra Kartal / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 5 ve toplamda 281 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Arslan Karot, İstanbul Karotçu

Arslan Karot Beton Delme Kesme Sistemleri olarak uzun yıllardır TÜRKİYE genelinde hizmet vermekteyiz. İnşaat sektörü son yıllarda büyük bir gelişme kat etmiştir. Günümüz teknolojisine uyum sağlayarak son sistemler ile karot ile beton delme hidrolik raylı kesme derz kesme filiz ekme beton kırma halatlı kesme alanlarında bu güne kadar genç dinamik yenilikçi güçlü ideal kadrosu ile uygun fiyat garantisi sunarak hizmetlerimizi vermekteyiz.

Sektöründe; Kaliteli ve zamanında hizmeti ile adı anılan bir firma olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak. Verimli çalışan, maliyetleri asgari düzeye indirerek hizmet sunan. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı ve rekabetçi avantajlar sunan.Müşterilerin beklentilerini aşan servis ve hizmet kalitesini standartlaştırmak misyonunu benimseyerek hizmet sunmaktayız.

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile sizin çözüm ortağınız Deha Karot Beton Delme Kesme Sistemleri olarak TÜRKİYE nin her bölgesinde (7/24) hizmet vermeye devam edeceğiz. 

Karot makinesi inşaat sektöründe en çok tercih edilen bir makinedir. Son teknolojik makineler sayesinde karotçular en kısa zamanda işlem uygulanacak yerde pratik bir şekilde çalışmaktadır. Karot makinesi olmadığı dönemlerde beton delme ve beton kesme işlemi ve bir çok işlem çok uzun sürede yapılmaktaydı şimdi bu zaman dilimini en aza indirerek karot hizmeti vermekteyiz.

müşteri hizmetleri taleplerine hızlı ve güvenilir bir şekilde yanıt veren güvenilir bir araç ve operatör filosuna sahiptir. Bu başarıyı arkadaşlarımız karotçularımıza ve tüm ekip arkadaşlarımıza borçluyuz. Her konuda elimizden gelenin daha fazlasını yapmak için çalışmaktayızHer türlü binalardaki tadilat,


Kapı pencere açılması,


Pis su temiz su kanallarının açılması,

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *