ANTALYA NET SEYAHAT

Şehirler Arası Otobüs Terminali EZ -36 Otogar Kepez / Antalya
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Bugün 2 , Temmuz ayında 7 ve toplamda 337 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

ANTALYA NET SEYAHAT

Antalya Net Seyahat Her Gün istanbul Antalya - Antalya - İstanbul Seferleriyle Hizmetinizdeyiz Güvenli Konforlu Seyahat Ekonomik Fiyat Politikamız Güleryüzlü Hizmetimizin Teminatıdır Hizmet Güzergahımız Alanya - Manavgat - Serik - Antaya - Bucak - Burdur - İSTANBUL
Antalya Net Seyahat 2013 Senesinde kurulmuştur. İstanbul – Bilecik – Afyon – Burdur – Isparta – Antalya – Manavgat – Alanya arasında hizmet veren firmamız, pek çok satış ofisi ile İstanbul ve diğer illerde satış ağı oluşturmuştur.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Günümüz modern kalite anlayışına sahip genç, dinamik, güler yüzlü çalışanlarımız ve müşteri memnuniyeti odaklı sunduğumuz hizmetlerle, yolcularımıza kendilerini ayrıcalıklı, özel ve özgür hissettirebilmek. Güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları kullanarak yolcularımızın ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. “Güle güle git!” temennilerinin kaliteli hizmet, rahatlık ve güven duygusu ile yolcularımızın gülümseyen yüzlerinde gerçeğe dönüştüğü; yol hiç bitmese dedirtecek yolculuklar yaşatmak.

VİZYONUMUZ
Müşterilerimize, yol boyunca kurdukları hayallerinin gerçekleşebileceği hissini uyandıracak, hayalleri gibi güzel olan gerçek yolculuklar yaşatmak. İnsana, doğaya ve içinde yaşadığımız topluma karşı taşıdığımız sorumluluk; sahip olduğumuz değerler ve belirlediğimiz ilkeler doğrultusunda, gelişimde sürekliliği esas alarak koşulsuz müşteri memnuniyeti kazanmak.

MİSYONUMUZ
Ulusal ve uluslar arası hizmet standartları çerçevesinde kaliteli ve zamanında hizmet sunmak gayesiyle, alanında yenilikçi ve güvenilir kuruluşlar arasında yer almak. Kaliteli hizmet anlayışı, çalışanları ve kazandığı müşteri memnuniyetiyle sektöründe önemli bir değer olarak var olmak.

DEĞERLERİMİZ
Her insanın özel ve önemli bir değer olduğu düşüncesini özümsemek. Bu anlayış odaklı sunduğumuz hizmetlerle, yolcularımızın memnuniyetini kazanmak ve bu manevi kazancı tüm maddi kazançların üzerinde tutmak. İnsana, doğaya ve topluma karşı sorumluluk taşımak, toplumsal olaylar karşısında duyarlı davranmak. Önce insan prensibinden hareketle tüm çalışanlarımızla bir bütün oluşturduğumuzun farkında olmak. Temel ve mesleki ahlak anlayışını daima ticari kazancın önünde tutmak.

ANTALYA NET SEYAHAT

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *