Akdeniz Seyahat,

ANTALYA YENİ OTOGAR DZ-27 Kepez / Antalya
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 12 ve toplamda 337 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Akdeniz Seyahat,


1974 yılında merkezi Antalya olmak üzere kurulmuş olan AKDENİZ SEYAHAT 2002 yılında ismine GÜNEY kelimesini ekleyerek GÜNEY AKDENİZ SEYAHAT olarak ismini değiştirmiştir. Aynı yıl içerisinde yeni otobüsleri filosuna katıp Adana seferlerini Hatay'a kadar uzatmıştır. Günümüz de bünyesinde 95 adet otobüs ve günlük İzmir - Bursa - Bodrum - Eskişehir - Hatay - Adana - Ankara - İstanbul - Alanya - Gazipaşa hatlarına 50'nin üzerinde sefer yapmaktadır.
2007 yılının son döneminde internet üzerinden bilet satışına geçip yolcularına büyük oranda rahatlık sağlamıştır. 2009 yılında internet sitesi üzerinden Online destek vererek yolcularının isteklerini takip edip çözüm üretmektedir.
2010 senesinin Nisan ayında yeni otobüsler alarak bütün otobüslerine televizyon taktırıp Seyri Sefa sloganıyla geçmişini unutmayarak kendini geliştirmeye devam etmiştir. Yıllardır hiçbir firmanın yapamadığı , Hatay - Adana - İstanbul ve Ankara seferlerine yoğun günlerde sefer sayısını 3 katma çıkartarak yolcularına her zaman en iyi hizmeti ve kaliteyi vermeye çalışmıştır.
Güney Akdeniz Seyahat 1974'den günümüze Antalya'nın ilk ve tek yerli firması olarak kalitesinden ödün vermeyip hizmetlerini devam ettirmeyi amaçlamaktadır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *