Acil Karot, ÇELİK KAROT İNŞAAT OTOMOTİV NAKLİYAT LİMİTED ŞİRKETİ,

YAKACIK YENİ MAH. MÜHÜRDAR CAD. NO: 37 /1A Kartal / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 7 ve toplamda 126 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Acil Karot, ÇELİK KAROT İNŞAAT OTOMOTİV NAKLİYAT LİMİTED ŞİRKETİ,

YAKACIK YENİ MAH. MÜHÜRDAR CAD. NO: 37 /1A

Çelik karot inşaat Sektöründe; Kaliteli ve zamanında hizmeti ile adı anılan bir firma olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak. Verimli çalışan, maliyetleri asgari düzeye indirerek hizmet sunan. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı ve rekabetçi avantajlar sunan.Müşterilerin beklentilerini aşan servis ve hizmet kalitesini standartlaştırmak misyonunu benimseyerek hizmet sunmaktayız. 

 Beton Delme Kesme Sistemleri olarak uzun yıllardır TÜRKİYE genelinde hizmet vermekteyiz. İnşaat sektörü son yıllarda büyük bir gelişme kat etmiştir. Günümüz teknolojisine uyum sağlayarak son sistemler ile karot ile beton delme hidrolik raylı kesme derz kesme filiz ekme beton kırma halatlı kesme alanlarında bu güne kadar genç dinamik yenilikçi güçlü ideal kadrosu ile uygun fiyat garantisi sunarak hizmetlerimizi vermekteyiz.

Karot ve Beton Delme Zaman ve yer gözetmeksizin profesyonel kadro ve geniş makine parkuru avantajımızla kalite ve hız dahilinde İstanbul’un her bölgesinde Karot ve Beton Delme hizmeti vermekteyiz.   Hidrolik Beton Kesme Profesyonel kadromuz ile zaman ve yer gözetmeksizin geniş makine parkuru avantajımızla İstanbul’un her bölgesinde Hidrolik Beton Kesme

Karot ve Beton Delme

Zaman ve yer gözetmeksizin profesyonel kadro ve geniş makine parkuru avantajımızla kalite ve hız dahilinde İstanbul’un her bölgesinde Karot ve Beton Delme hizmeti vermekteyiz.

 

Hidrolik Beton Kesme

Profesyonel kadromuz ile zaman ve yer gözetmeksizin geniş makine parkuru avantajımızla İstanbul’un her bölgesinde Hidrolik Beton Kesme hizmeti vermekteyiz.

 

Bina Güçlendirme

İstanbul’un her bölgesinde profesyonel uzman kadromuz ile geniş makine parkuru avantajımızla kaliteli ve güvenilir olarak Bina Güçlendirme hizmeti vermekteyiz.


Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *