Açı Karot, 0530 291 41 67

Şehli Mahallesi Süleyman Cebeci Cad. No:19/C Pendik / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 7 ve toplamda 254 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Açı Karot, 0530 291 41 67

Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak amacı ile son teknolojiyi yakından takip eden firmamız, gerekli makine ve ekipmanlarımızı yeni nesil teknolojiye uygun şekilde yenilemekte ve ayrıca çalışan personellerimizi de eğitimlerle geliştirmektedir.

Her zaman önceliğimizin Müşteri Memnuniyeti olması ile sizlere daha iyi hizmet verebilmenin ve tercih edilen ilk firma olmanın gururunu yaşamaktayız. KarotBeton DelmeBeton Kesme ve diğer ihtiyaçlarınız için

  • BETON DELME

İstanbul Derz kesme işlemi için tercih edilecek olan makine seçeneği farklı özelliklere göre kullanım imkanı sağlar. Benzin, mazot ya da elektrikli olarak tercihler yapılabilir. Kesme işlemi makine ucunda bulunan büyük yuvarlak kesme aparatı ile kolayca yapılabilir. Uygulama yapılacak olan alanın kalınlığına göre uygulama sırasında yüksek performansla sonuçlar elde edilir. Daha kullanışlı olması açısından benzin veya mazotlu olarak çalışan makine seçenekleri arasından seçimler yapılarak istenildiğinde kolayca taşınabilir ve farklı alanlarda da kullanılabilir.

İstanbul Derz kesme işlemi ile alanda yapılacak olan kesme işlemi daha kısa süre içinde yapılarak bu şekilde alanda istenilen boyutlarda kesikler oluşturularak kullanıma uygun hale getirilir. Hafif olması sayesinde makine derz üzerinde kolayca hareket ettirilerek bu şekilde kesme işlemi daha hızlı şekilde ve kolayca yapılabilir. Makine kalitesi sayesinde daha uzun süre aynı makine ile işlem yapılarak bu şekilde kaliteli sonuçlar elde edilir.Sektörün öncü ismi İstanbul AÇI KAROT BETON DELME KESME SİSTEMLERİ Derz kesme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olup Türkiye'nin her yerinde hizmet verebilmekteyiz.

Foto Galeri

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *