Işık Tekstil

Uğur Mumcu Mahallesi 2263 Sokak No:14 Kat 1 Sultangazi / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Haziran ayında 11 ve toplamda 69 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Işık Tekstil

1980 yılında penye dikim atölyesi girişimleri ile hayata başlamış ve bugüne kadar gelmiştir. Üretim teknolojisi ve müşteri portföyü ile tekstil sektöründe Türkiye’ deki en prestijli üreticilerinden biridir.
İstikrarlı bir büyüme ile Dünyadaki sektör gelişmelerini takip eden ve pazarın trendlerini gözden kaçırmayan kuruluş, planlı yatırımlarını düzenli olarak hayata geçirmektedir. Kalite ön planda tutulurken üretim proseslerinde verimlilik ve sürdürülebilirlik katti bir şekilde uygulanmaktadır.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Zaman içinde büyümüş olan Işık Tekstil bugün 70'e yakın çalışanı ile birlikte teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden ve yatırımını sektörün ihtiyaçlarına göre sürekli güncelleyen, kaliteden taviz vermeyen son derece modern tesislere sahiptir.

Tekstil sektöründe çalışmak üzere İstanbul Sultangazi'de eleman arayan firmalar tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. aracısız, firmaya Yapabilirsiniz 

Bünyemizde Çalışacak Makinacılar Alınacaktır 

heart Düz Makinacı   heart Overlokçu

heart Reçmeci  heart Son Ütücü

heartPaketlemeci  heart Kalite Kontrolcü

heart Ortacı   heart Temizlemeci

Tecrübeli Elemanlar Alınacaktır

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 - 18:00
Cumartesi08:00 - 14:00
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *